RSS Feed

Norisinājās OECD ziņojuma „OECD Latvijas Prasmju stratēģija: Novērtējums un rekomendācijas” prezentācija

Latvijas Nacionālās prasmju stratēģijas OECD ziņojuma „OECD Latvijas Prasmju stratēģija: Novērtējums un rekomendācijas” prezentācija norisinājās 2019.gada 19.decembrī, kuras laikā notika ziņojuma prezentācija un paneļdiskusija par secinājumiem un rekomendācijām.

Lasīt vairāk »

Pasniegs apbalvojumu WorldSkills 2019 laureātiem

WorldSkills 2019 konkurss noslēdzās 2019.gada 27.augustā Kazaņā, Krievijā. Latvijas komandas dalībnieki saņēma medaļas par izcilību skatlogu noformēšanā, restorāna pakalpojumos un ēdienu gatavošanā.

Lasīt vairāk »

Vairāk nekā 9000 strādājošie ceturtajā kārtā ir uzsākuši mācības pieaugušajiem

Mācību grupu komplektēšana ir noslēgusies, kā rezultātā mācības 66 izglītības iestādēs ir uzsākuši vairāk nekā 9000 strādājošo. Paralēli mācībām norit darbs pie nākamās kārtas mācību programmu izstrādes.

Lasīt vairāk »

Aizvadīta starptautiska konference par darba vidē balstītām mācībām

Starptautisko konferenci „Mācību vadītāji – darba vidē balstītu mācību panākumu atslēga?” 2019.gada 30.oktobrī rīkoja Izglītības un zinātnes ministrija.

Lasīt vairāk »

Noslēgusies Karjeras nedēļa

Karjeras nedēļa norisinājās no 14. līdz 18.oktobrim, kurā piedalījās vairāk nekā 137 000 jauniešu 83 Latvijas pilsētās. Šogad pasākumi bija saistīti ar karjeras izvēli un nākotnes profesijām, kuros tika akcentēta mākslīgā intelekta un tehnoloģiju loma nākotnes darba tirgū. Karjeras nedēļas pasākumos notika diskusijas ar nozaru profesionāļu dalību, interaktīvās stundas, domnīcas, atvērto durvju dienas un radošās darbnīcas.

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties ECVET reģionālajiem semināriem

Šobrīd norit pieteikšanās ECVET reģionālajiem semināriem Daugavpilī un Cēsīs. Reģionālos seminārus „Kāpēc ECVET?” rīko Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) un aicina piedalīties ikvienu interesentu. ECVET semināros dalībniekiem būs iespēja uzzināt par Eiropas kredītsistēmu profesionālajai izglītībai (ECVET) un gūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Lasīt vairāk »

Latvijai ievērojama izaugsme vidējās un augstākās izglītības absolventu nodarbinātībā

Eiropas Komisija 2019.gada 26.septembrī publicēja ikgadējo ziņojumu „Izglītības un apmācības pārskats” (Education and Training Monitor), kurā Latvija vairākos izglītības jomas rādītājos ir sasniegusi augstākus rezultātus kā citas Eiropas Savienības dalībvalstis.

Lasīt vairāk »

Pasniegtas Erasmus+ mobilitātes hartas

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2019.gada 20. septembrī pasniedza Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas Ventspils tehnikumam, Malnavas koledžai un profesionālajai vidusskolai „Victoria”.

Lasīt vairāk »

Latvijai augsti panākumi WorldSkills 2019 konkursā

Pasaulē lielākajā un prestižākajā jauno profesionāļu meistarības konkursā WorldSkills 2019 Latvijas komandas dalībnieki ieguva trīs medaļas par izcilību. Konkurss noslēdzās 2019.gada 27.augustā Kazaņā, Krievijā.

Lasīt vairāk »

Sākusies noslēdzošā uzņemšana Jauniešu garantijām

Līdz 30. augustam nestrādājoši jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri ir ieguvuši vidējo izglītību, 22 profesionālās izglītības iestādēs var pieteikties Jauniešu garantijas bezmaksas mācībām 40 profesijās. Mācības šajās programmās ilgst 1.5 gadu.

Lasīt vairāk »

« Older Entries

error: Content is protected !!